Komentáře:   Požár rodinného domu - Filipov (27.9.2010)

27.září - Výjezd všech tří vozidel k požáru rodinného domu v obci Kameničky - místní části Filipov. Při příjezdu jednotek na místo byla již  požárem zasažena celá střecha a půdní prostor. Průzkumem byla vyloučena přítomnost osob uvnitř objektu. U objektu se nacházela 30kg propanbutanová lahev, která nebyla požárem zasažena, další 3 kusy 2kg PB lahví, nacházející se uvnitř objektu, při likvidaci požáru explodovaly.
Dodávka vody byla zajištěna přečerpáváním z cisteren, později dálkovou dopravou vody z nedalekého koupaliště. Přes veškeré snahy zasahujících jednotek dům z velké části shořel. Při požáru nedošlo ke zranění osob. Jako příčina vzniku požáru byla stanovena technická závada. Škoda byla předběžně vyčíslena na 1,5 milionu korun. ( www.hzspa.cz )

Zásah s využitím dýchací techniky, CAS po přečerpání vody odeslána zpět na základnu. DA na místě v záloze pro dopravu vody z místního koupaliště.

Vyhlášení poplachu: 05:45
Výjezd: 05:50
Návrat na základnu: 09:00

Zasahující jednotky: HZS Hlinsko, JSDH Svratouch, Hlinsko, Blatno, Kameničky, Jeníkov, DědováAutor: Admin, Datum: 27.09.2010
Nevyužíváte Facebook? .. klikněte >> ZDE << pro přepnutí na původní systém komentářů.


Kopírování a používání materálů a fotografií z těchto stránek povoleno pouze se souhlasem SDH Svratouch ...

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL
Tento web využívá redakční sytém phpRS