» František Hegr uvízl v chomoutu .. :)

Jako by to bylo včera, když se ženil Lukáš z rodu Hufnagelů a kdosi z přihlížejících u zátahu prohlásil: "Taaaaak ... a další na řadě je Franťák". Dne 1.9.2012 se toto proroctví naplnilo při obřadu v Chrasti a tak jsme mohli jednoho z vážených členů našeho sboru a bývalého velitele Fandu Hegra a jeho manželku Silvu doprovodit při prvních společných krůčcích v manželství.

Hodně štěstí, zdraví, lásky, tolerance a spoustu let prožitých ve společném životě přejí HASIČI Svratouch ... :)

O tom, že když ze žení HASIČ, bývá to dost dřina a rozhodně nic nedostane zadarmo se můžete přesvědčit v následujícím videu ... laugh

PS: Na závěr si dovolím malý tip - další pán na holení nejspíš bude opět z horního konce .... kdopak to asi bude ?? ... wink laugh

( Článek vložil: Admin | Datum: 01. 09. 2012 | Rubrika: Kulturně-společenská činnost | Přečteno 3580 x )