» Odstranění sněhu ze střech (23.1.2012)

23.ledna - Husté a vytrvalé sněžení v posledních dnech s sebou přineslo velkou nadílku těžkého mokrého sněhu, která dosahovala výšky 40 až 50 cm. Proto byli na žádost starosty obce svoláni členové zásahové jednotky, aby pomohli s odstraněním tohoto sněhu ze střech na veřejných budovách v obci Svratouch.

Celkem byl RUČNĚ odklizen sníh z přibližně 770 m2 střech na Obecním Úřadu, hasičské zbrojnici v areálu DÍLO, v kulturním areálu Borovina a na dalších objektech v majetku obce.

( Článek vložil: Admin | Datum: 23. 01. 2012 | Rubrika: Zásahová jednotka | Přečteno 781 x )