» Výroční valná hromada SDH Svratouch za rok 2008

Obrazek Dne 29.listopadu proběhla v zasedací místnosti OU ve Svratouchu Výroční alná hromada SDH Svratouch. Za účasti desítek členů našeho sboru, zástupců sborů z Krouny, Rychnova, Oldříše a Otradova, zástupců OU Svratouch a v neposlední řadě vzácného, ale pravidelného hosta pana Josefa Žejdlíka - dlouholetého funkcionáře OSH Chrudim, byla zhodnocena činnost sboru za uplynulé období a také rozdána ocenění za věrnost a práci ve sboru.

Valné hromadě předsedal Martin Kalous, zprávu o činnosti sboru, kterou si v plném znění můžete přešíst = ZDE =, přednesl starosta sboru František Socha.

( Článek vložil: Admin | Datum: 30. 11. 2008 | Rubrika: Kulturně-společenská činnost | Přečteno 2149 x )